
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Blackview BV6600E 4/32GB Black - сучасний смартфон для роботи, розваг та мобільних ігор. Потужний процесор, якісний дисплей, ємний акумулятор та стильний дизайн забезпечують комфортне використання щодня. Надійний та захисний корпус допомагає зберегти пристрій у відмінному стані навіть при активному використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8580 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Процесор | Unisoc SC9863A |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi, GPS | Підтримується |
| Акумуляторна батарейка | Входить до комплекту |
| Блок живлення | Входить до комплекту |
| Вологозахищений корпус | Вологозахищений корпус | Палевологозахисту |
| Внутрішня пам'ять (смартфони-діапазон) | 32 ГБ |
| Діагональ екрана (дюйм) | 5.7" |
| Ємність акумулятора (смартфони) | 7000 мА·год і більше |
| Кабель USB | Входить до комплекту |
| ОС | Android 11 |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Оперативна пам'ять (Смартфони-Діапазон) | 4 ГБ |
| Підтримка OTG | Підтримується |
| Процесор (Фільтрація-бий бренд) | Інші |
| Роздільна здатність екрана | HD+ (1440*720 px) 18:9 |
| Роз'єми | USB type C |
| Сканер відбитків пальців | Є |
| Смартфон | Входить до комплекту |
| Стандарт зв'язку | 2G/3G/4G |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип SIM-картки | Комбінований (sim + sim або sim + microsd) |
- Ціна: 6 495 ₴

