
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роздільна здатність екрану: HD+(1280*800px) Оперативна пам'ять: 6Gb Розмір екрану (Дюйми): 10.1" Процесор: Unisoc Tiger T606 Вбудована пам'ять: 256Gb Ємність акумулятора: 11000mah
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6144 MB |
| Колір | Чорний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 11000 мА/год |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Зв'язок та комунікації | |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi, GPS | Підтримується |
| Акумуляторна батарейка | Входить до комплекту |
| Блок живлення | Входить до комплекту |
| Вологозахищений корпус | Так| Палевологозахист | Ударостійкий |
| Внутрішня пам'ять (смартфони-діапазон) | 256 ГБ |
| Діагональ дисплея (Планшети-діапазон) | 10" - 10.95" |
| Діагональ екрана (дюйм) | 10.1" |
| Ємність акумулятора (смартфони) | 7000 мА·год і більше |
| Кабель USB | Входить до комплекту |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Кількість ядер | 8 |
| ОС | Android 14 |
| Оперативна пам'ять (Смартфони-Діапазон) | 6 ГБ |
| Підтримка OTG | Підтримується |
| Процесор (Фільтрація-бий бренд) | Unisoc |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Роздільна здатність дисплея (планшети — діапазон) | 1280x800 |
| Роздільна здатність екрана | HD+(1280*800px) |
| Роз'єми | USB type C |
| Сканер відбитків пальців | Немає |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип SIM-картки | Sim+Sim — тільки 2 Sim |
| Тип екрана | IPS |
| Форм-фактор | Моноблок |
- Ціна: 9 445 ₴

