
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет Oukitel OT12 4/256GB Gray - сучасний планшет для роботи, розваг та мобільних ігор. Потужний процесор, якісний дисплей, ємний акумулятор та стильний дизайн забезпечують комфортне користування щодня. Надійний та міцний корпус допомагає зберегти пристрій у чудовому стані навіть під час активного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi, GPS | Підтримується |
| Акумуляторна батарейка | Входить до комплекту |
| Блок живлення | Входить до комплекту |
| Діагональ дисплея (Планшети-діапазон) | 11" - 11.95" |
| Діагональ екрана (дюйм) | 11" |
| Кабель USB | Входить до комплекту |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик, Стекло |
| ОС | Android 14 |
| Підтримка OTG | Підтримується |
| Процесор (Фільтрація-бий бренд) | Інші |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Роздільна здатність дисплея (планшети — діапазон) | 1280x800 |
| Роз'єми | USB type C |
| Сканер відбитків пальців | Немає |
| Стандарт зв'язку | 2G/3G/4G |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип SIM-картки | Комбінований (sim + sim або sim + microsd) |
| Тип екрана | IPS |
| Форм-фактор | Моноблок |
- Ціна: 6 939 ₴

