




Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONOR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10100 мА/год |
| Зв'язок та комунікації | |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 5G |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi, GPS | Підтримується |
| Акумуляторна батарейка | Входить до комплекту |
| Блок живлення | Входить до комплекту |
| Вологозахищений корпус | Захист не заявлений виробником |
| Внутрішня пам'ять (смартфони-діапазон) | 256 ГБ |
| Діагональ дисплея (Планшети-діапазон) | 12" і більше |
| Діагональ екрана (дюйм) | 12.1" |
| Ємність акумулятора (смартфони) | 7000 мА·год і більше |
| Кабель USB | Входить до комплекту |
| Кількість мегапікселів камери | 8 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Стекло |
| ОС | Android |
| Оперативна пам'ять (Смартфони-Діапазон) | 8 ГБ |
| Підтримка OTG | Підтримується |
| Процесор (Фільтрація-бий бренд) | Qualcomm Snapdragon |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 |
| Роздільна здатність дисплея (планшети — діапазон) | 2224х1668 і більше |
| Роздільна здатність екрана | WQHD+(2560*1600 px) |
| Роз'єми | USB type C |
| Сканер відбитків пальців | Є |
| Смартфон | Входить до комплекту |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип SIM-картки | Sim+Sim — тільки 2 Sim |
| Тип екрана | IPS |
| Форм-фактор | Моноблок |
- Ціна: 16 599 ₴

